Zvaniet mums:

+37127679411

Cart

Zvaniet mums:

+37127679411

Cart

Par mums

SIA “Bidfood Latvia” ir daļa no starptautiskā koncerna Bidcorp. Kopš dibināšanas 1989. gadā Bidcorp ir izaudzis no uzņēmuma Dienvidāfrikā līdz globālam koncernam ar pārstāvniecību 30 valstīs un piecos kontinentos.

Kompānija Bidfood Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas produktu vairumtirgotājiem HoReCa (viesnīcas, restorāni, kafejnīcas) sektorā, kas Latvijas teritorijā strādā kopš 2009.gada. Šogad Latvijā mūsu aktīvajā klientu portfolio ir vairāk kā 900 lojālu klientu – HoReCa jomas uzņēmumi ar 1500 piegāžu vietām.

Katru gadu mēs apmeklējam profesionālās izstādes, ražotājus un tiekamies ar kolēģiem pasaulē, lai piemeklētu mūsu klientiem jaunus produktus un risinājumus, kas padarītu ēdiena pagatavošanas mākslu interesantāku, vienkāršāku un sniegtu ēdiena cienītājiem jaunu baudījumu.

Mūsu uzņēmums nav tikai vairumtirgotājs, bet arī ražotājs. Latvijā jau vairāk kā 5 gadus mums ir savs zivju filēšanas cehs, kurā mēs pēc klientu pasūtījuma filējam svaigākās zivis no Ziemeļjūras. Visu ražošanu mēs balstām uz klientu individuālajiem pasūtījumiem. Jūs pasūtat šodien, bet vakarā mūsu filētāji sagatavo Jums pasūtījumu, lai jau nākamajā rītā tas nonāktu uz jūsu galda. Īpaši lepojamies ar mūsu ražoto Superior kvalitātes laša fileju, kuru tik ļoti ir iecienījuši Latvijas restorāni un viesnīcas. Iesakām klientiem nogaršot arī mūsu ražoto jauno produktu līniju: baltās savvaļas zivis no Ziemeļjūras.